Reference

Eliščina kapela byla vítaným zpříjemněním otcových šedesátých narozenin. Hrála příjemným, nevtíravým způsobem. Nádherně podkreslovala celkovou atmosféru přesně tak, jak jsme si přáli. Žádné uřvané ,,hity" ve stylu Michala Davida atp. Hudba byla vybraná s talentem a umem opravdového hudebníka - umělce. Komunikace s Eliškou byla na výborné úrovni. Jednala profesionálně a mile. Těším se, že její kapela bude hrát i na mé svatbě.


Rodina Holoubkova

25.5.2019

Opočnice

Živá Eliščina kapela, která nám hrála na naší česko-belgické zářijové svatbě, byla jedním slovem úžasná! Eliška jako zástupce kapely je velmi milá, komunikace s ní byla bezproblémová. Dokonce si nacvičili i specifické písně, o které jsme je požádali. V den svatby proběhlo vše bez sebemenších problémů. Na naší svatbě se kapela skládala z bubeníka, zpěvačky a klávesisty a bylo to skvělé kombo. Zahráli všechny možné žánry, volili písně dle aktuální obliby hostů. A hlavně, roztančili i netančící, což je za nás ta největší pocta! Opravdu kvalitní hudba a zpěv! Budeme doporučovat nadále a sami se Elišce ozveme jako první, až budeme potřebovat živou hudbu. Ještě jednou moc děkujeme! 

Nikola a Steven

8.9.2018

Mlýn Davídkov, Hryzely

Paní Eliška hrála na svatbě mé sestry na housle a můžeme upřímně říct, že nic lepšího jsme neslyšeli. S paní Eliškou je perfektní domluva. Při plánování svatby jsem nepotkala moc tak fajn lidí. Ještě teď pár dní po svatbě mám husí kůži, když si vzpomenu. Takže tímto paní Elišku doporučuji. Je sympatická, milá a hlavně tedy jak hraje na housle, to je nádherný! Ještě jednou děkuji za krásný zážitek!

Jaroslava Procházková

1.9.2018

Restaurace U Zeleného stromu, Nepomuk

Kapela pod vedením Elišky Vostré byla na naší svatbě naprosto perfektní. Všichni hosté si pochvalovali příjemnou atmosféru i to, že si mohli velmi dobře zatančit. I přes horka, která panovala a chvilkovou absenci tanečníků na parketě pořád nádherně hráli. Hudba se ozývala i v zahradách a pro všechny to byl velmi příjemný den. Doufáme, že i kapela si to užila jako my.

Renata Ťupová

14.7.2018 

Stará sladovna, Chodovar- Chodová planá

Vaší skupinu vřele doporučujeme, byl to perfektní zážitek. Hudba hrála krásně a byly i písničky na přání. Na všem se prostě dalo domluvit a bylo to perfektní osvěžení zábavy, které ke svatbě patří. Ještě jednou moc děkujeme!

Kristýna a Rudolf Šindelářovi

30.6.2018 - Ječmeniště - Jelení farma

Moc děkujeme za příjemnou spolupráci na naší svatbě. Paní houslistka a pan pianista hrají nádherně, všichni jsme byli dojati. Doporučuji všem, kteří chtějí mít na svatbě profesionální a krásnou hudbu.

Baruška Košatová

28.6.2018, Praha - Villa Grébovka

Eliška and her band were extremely talented, professional and a wonderful addition to our Wedding day. We loved that they played live music suitable to our taste and we were able to personally choose our first dance song. They really helped bring the energy to our celebration party. Thank you very much! 


Helen and Jiří Hoffmann

26.5.2018, Praha - Lobkowicz Palace