Reference

Hudbu kapely paní Vostré můžu vřele doporučit. Jejich jednání bylo od začátku do konce naprosto profesionální, od sepsání smlouvy, po včasný a bezproblémový příchod až po perfektní provedení skladeb. Na veškerou komunikaci z mé strany reagovala paní Vostrá obratem. Kapela se skvěle přizpůsobila našim požadavkům a krom poslechu hudby jsme o nich celé odpoledne ani nevěděli. Mezi hosty na naší svatbě bylo několik hudebních profesionálů, včetně jednoho vyučujícího z konzervatoře ve Vídni, a všichni se o úpravě skladeb vyjadřovali v superlativech. Hudebníci nám vyšli vstříc i v konkrétních skladbách na přání. Třešničkou na dortu byla cena, která byla o třetinu nižší než kapely, kterou jsme původně chtěli.

Denemarkovi

20.4.2019

Villa Dreucici - Dřevčice


Při shánění kapely jsme měli celkem jasno!Chtěli jsme živý doprovod k obřadu a živý doprovod k následné zábavě =) Že se nám povede najít oboje u jedné kapely, to by nás ani nenapadlo! Elišky úžasný přístup a doporučení nás tak dostaly, že nebylo o čem dlouze přemýšlet =) Děkujeme za úžasně strávený den ve Vaší společnosti! Děkujeme za trpělivost při lazení našeho playlistu a neustálém vymýšlení jiné a jiné písně pro první tanec.. Děkujeme, že jste s námi vydrželi i při nepřízni počasí a doslova mrzli, když se den chýlil ke konci... A moc děkujeme, že jste novomanžela pustili k mikrofonu, i když i to muselo stát značné úsilí =)) Jste úžasní a přejeme jen to nejlepší!

Gajdačkovi

14.9.2019

Resort Mlýn - Černovice u Tábora

Eliška s manželem nám neskutečně zpříjemnili svatební atmosféru, mohu oba vřele doporučit. Písemná komunikace před svatbou byla velmi milá a vstřícná, na všem jsme se perfektně domluvili, nic nebylo třeba dlouze vysvětlovat a tak náš den D proběhl právě i díky nim bez chybičky! Ještě jednou moc děkujeme za profesionální a milý přístup

Adéla Sýkorová

6.7.2019

Farma Heroutice

Moc děkujeme paní Vostré za skvělou spolupráci a organizaci, protože nám zajistila na svatbu úžasného houslistu, který předčil naše očekávání. Zahrál všechny písničky, které jsme si přáli a tudíž jsme nemuseli dělat žádné kompromisy a mohli si na 100% užít svatební obřad. Od prvního e-mailu vše probíhalo profesionálně, rychle a jak jsme se domluvili. 

Moc Vám děkujeme za to, že jste nám pomohla zažít svatební obřad našich snů :) 

Katka a Tomáš Zadinovi

21.9.2019

Široký důl u Poličky

Spolupráce s paní Eliškou Vostrou byla naprosto perfektní a přesně podle našich představ. Již od počáteční e-mailové komunikace jsem věděla, že jsme si vybrali nejlépe, jak jsme mohli. Velmi milý, vstřícný a profesionální přístup! Paní Vostrá spolu s doprovodem na violoncello udělali z našeho svatebního obřadu v Chateau Třebešice jedinečný a nezapomenutelný zážitek! Její hudební doprovod v zámecké zahradě perfektně podrthl dojemnou atmosféru již od příchodu hostů až po konec obřadu. Děkujeme z celého srdce!

Monika a Roman Segedovi

9.8.2019

Chateau Třebešice

Eliščina kapela byla vítaným zpříjemněním otcových šedesátých narozenin. Hrála příjemným, nevtíravým způsobem. Nádherně podkreslovala celkovou atmosféru přesně tak, jak jsme si přáli. Žádné uřvané ,,hity" ve stylu Michala Davida atp. Hudba byla vybraná s talentem a umem opravdového hudebníka - umělce. Komunikace s Eliškou byla na výborné úrovni. Jednala profesionálně a mile. Těším se, že její kapela bude hrát i na mé svatbě.


rodina Holoubkova

25.5.2019

Opočnice

Ráda bych touto cestou poděkovala za perfektní spolupráci s paní Vostrou a panem Linhartem. Chtěli jsme na náš obřad zcela netypické melodie k nimž neexistují noty. Ostatní nás odmítli a oni bez problému přijali náš požadavek. Melodie jsme dostali předem k poslechnutí. Na samotném obřadu si pan Linhart vše zařídil a my se mohli pouze věnovat našemu dni D. Ještě jednou Vám touto cestou chci poděkovat ze úžasné jednání a provedení, které náš den udělalo dokonalým.

Lucie Lopatová

9.10.2019

Žižkovská radnice - Praha

S Eliškou jsem si napsala pár zpráv a hned jsem cítila, že je pro mě volba číslo jedna! Jsem nesmírně šťastná, že jsem na takto milého, vstřícného, empatického a v neposlední řadě samozřejmě talentovaného člověka narazila. Popsala jsem Elišce, co si představuji, jaký je koncept naší svatby a dokázala mi opravdu profesionálně poradit i ve složení kapely, jaké by pro nás bylo vhodné, protože moje původní verze by ani zdaleka tak nevyzněla jako vítězné trio - housle, housle, cello. Komunikace byla na jedničku s hvězdičkou, hudba byla všemi velice chválená - náš obřad byl i díky ní opravdu krásný a především skutečně náš, protože hudební trio si nacvičilo přesně ty písně, které jsme chtěli. Měla jsem vysněnou skladbu a myslela jsem si, že nebude možné, aby ji někdo zahrál a ještě takhle skvěle - nejedná se totiž o žádný rádiový hit. U nich asi nic není nemožné 😊. Svatba je celkově velice dojemná záležitost, ale když jste hráli, opravdu se to "dotklo." Jestli tedy chcete mít na svatbě srdeční záležitost, pak je i pro Vás Eliška ta nejlepší volba.

Velice chci poděkovat za možnost zaslání nahrávek našeho playlistu. Takto si to můžeme kdykoliv připomenout - a že je co! Eliško, Tobě i celé kapele patří velký dík.

Hamplovi

4.5.2019

Penzion Rochota - Dobříš


Živá Eliščina kapela, která nám hrála na naší česko-belgické zářijové svatbě, byla jedním slovem úžasná! Eliška jako zástupce kapely je velmi milá, komunikace s ní byla bezproblémová. Dokonce si nacvičili i specifické písně, o které jsme je požádali. V den svatby proběhlo vše bez sebemenších problémů. Na naší svatbě se kapela skládala z bubeníka, zpěvačky a klávesisty a bylo to skvělé kombo. Zahráli všechny možné žánry, volili písně dle aktuální obliby hostů. A hlavně, roztančili i netančící, což je za nás ta největší pocta! Opravdu kvalitní hudba a zpěv! Budeme doporučovat nadále a sami se Elišce ozveme jako první, až budeme potřebovat živou hudbu. Ještě jednou moc děkujeme! 

Nikola a Steven

8.9.2018

Mlýn Davídkov - Hryzely

Paní Eliška hrála na svatbě mé sestry na housle a můžeme upřímně říct, že nic lepšího jsme neslyšeli. S paní Eliškou je perfektní domluva. Při plánování svatby jsem nepotkala moc tak fajn lidí. Ještě teď pár dní po svatbě mám husí kůži, když si vzpomenu. Takže tímto paní Elišku doporučuji. Je sympatická, milá a hlavně tedy jak hraje na housle, to je nádherný! Ještě jednou děkuji za krásný zážitek!

Jaroslava Procházková

1.9.2018

Restaurace U Zeleného stromu, Nepomuk

Kapela pod vedením Elišky Vostré byla na naší svatbě naprosto perfektní. Všichni hosté si pochvalovali příjemnou atmosféru i to, že si mohli velmi dobře zatančit. I přes horka, která panovala a chvilkovou absenci tanečníků na parketě pořád nádherně hráli. Hudba se ozývala i v zahradách a pro všechny to byl velmi příjemný den. Doufáme, že i kapela si to užila jako my.

Renata Ťupová

14.7.2018 

Stará sladovna, Chodovar- Chodová planá

Vaší skupinu vřele doporučujeme, byl to perfektní zážitek. Hudba hrála krásně a byly i písničky na přání. Na všem se prostě dalo domluvit a bylo to perfektní osvěžení zábavy, které ke svatbě patří. Ještě jednou moc děkujeme!

Kristýna a Rudolf Šindelářovi

30.6.2018

Ječmeniště - Jelení farma

Moc děkujeme za příjemnou spolupráci na naší svatbě. Paní houslistka a pan pianista hrají nádherně, všichni jsme byli dojati. Doporučuji všem, kteří chtějí mít na svatbě profesionální a krásnou hudbu.

Baruška Košatová

28.6.2018

Praha - Villa Grébovka

Eliška and her band were extremely talented, professional and a wonderful addition to our Wedding day. We loved that they played live music suitable to our taste and we were able to personally choose our first dance song. They really helped bring the energy to our celebration party. Thank you very much! 


Helen and Jiří Hoffmann

26.5.2018

Praha - Lobkowicz Palace