O mně

     Eliška Vostrá pochází z hudební rodiny a na první hudební nástroj začala hrát ve svých čtyřech letech. Postupem času se dopracovala až k osmnácti hudebním nástrojům.

Vystudovala Pražskou konzervatoř, obor bicí nástroje, piano a viola. Již během studijních let Eliška koncertovala v Jižní Korei, Japonsku, Kanadě, Portugalsku, Španělsku, Francii a v dalších evropských zemích.

Po studiích Eliška odjela na zkušenou do Kanady, kde učila a spolupracovala s hudebními divadly v Edmontonu a Torontu. 

Díky své flexibilitě v nástrojích a žánrech působila v Kühnově dětském sboru, Českém národním symfonickém orchestru, FOK, v Národním divadle, Orchestru Václava Hybše, Pražském filmovém orchestru, Hudebním divadle Karlín a také spolupracuje s populárními zpěváky a jako např.: Lucie Bílá, Monika Absolonová, Leona Machálková, Ivana Korolová, Eva Burešová, Martina Balogová, Eva Pilarová, Pavel Callta, Matěj Ruppert, Marian Vojtko, Petr Rezek, Jarek Šimek, Davide Mattiolli, Ondřej Ruml a další. 

Mimo aktivní účinkování se Eliška věnuje skládání a aranžování hudby pro hudební divadla, sólové interprety a výuce dětí i dospělých, kde uplatňuje zkušenosti ze zahraničí a má velmi individuální přístup ke každému žákovi.

Na svém kontě má již veliké množství odehraných akcí všeho druhu a s radostí plní každé hudební přání.